Zarząd Prime

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w branży budowlanej, zarządzaniu wartością, jak i dobrym możliwościom finansowym możemy zapewnić naszym Klientom produkt wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie. Nasze osiągnięcia na przestrzeni ostatnich 15 lat dały nam solidną pozycję na rynku budowlanym potwierdzoną licznymi nagrodami, certyfikatami i wyróżnieniami.

Artur Januchowski

Artur Januchowski

Dyrektor
Prezes Zarządu

Artur Januchowski ur. w 1964 roku, absolwent Politechniki Szczecińskiej studiów magisterskich na kierunku Architektura, jak również Austriackiego Uniwersytetu Zarządzania w Wiedniu. Przez rok studiował na Uniwersytecie Technicznym w Dortmundzie na wydziale budownictwa. W latach 1993-1998 pełnił funkcję Kierownika Budowy w firmie Kestig Ferdigbau, w Berlinie. W latach 1998-2005 pracował jako Dyrektor Regionu w firmie Budimex Dromex S.A. w Szczecinie. Równolegle, do 2004, był założycielem i pierwszym Dyrektorem Generalnym firmy Budchem – spółki córki Budimex S.A. i Zakładów Chemicznych S.A. Następnie pracował w firmie Warbud S.A. pełniąc funkcję Dyrektora Oddziału w Szczecinie. Od sierpnia 2006 roku jest zatrudniony w Prime Construction na stanowisku Dyrektora i Prezesa Zarządu. Prywatnie mąż i ojciec syna, w wolnych chwilach pasjonat historii współczesnej i historii sztuki.

Maciej Ekstedt

Maciej Ekstedt

Członek Zarządu

Maciej Ekstedt ur. w 1975 r., absolwent Politechniki Szczecińskiej na kierunku Europejskiego Zarządzania Inżynierią Lądową. Karierę zawodową rozpoczął wspólnie z Arturem Januchowskim w firmie budowlanej Budchem, dołączając w 1999 roku do jego zespołu jako Kierownik Działu Kalkulacji. W okresie 2000-2005 kierował Działem Kalkulacji i Przetargów w firmie Budimex Dromex S.A. Region Szczecin. W latach 2005-2006 pełnił funkcję kierownika Działu Kalkulacji i Przetargów w szczecińskim oddziale firmy Warbud S.A. Od sierpnia 2006r zatrudniony w Prime Construction jako Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, w wolnych chwilach miłośnik kolarstwa długodystansowego i szutrowego. Właściciel czarnego labradora retrievera o imieniu "Shiva".

Maciej Mroczkowski

Maciej Mroczkowski

Prokurent.
Dyrektor Produkcji

Maciej Mroczkowski ur. w 1985 roku, absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunkach "Budownictwo i Inżynieria Środowiska" oraz "Wydział Inżynierii Zarządzania". Po ukończeniu studiów zdobywał doświadczenie na budowach obiektów przemysłowych i infrastrukturalnych. Do 2010 roku był pracownikiem firmy "Mostostal Słupca" - budownictwo infrastrukturalne i konstrukcje stalowe dla górnictwa. W latach 2010-2011 pracował w firmie "Karmar S.A." przy realizacji obiektów handlowych, natomiast w okresie 2011-2013 był zatrudniony w "Wielkopolskim Przedsiębiorstwie Inżynierii Przemysłowej". W 2013 roku dołączył do zespołu Prime Construction; z początku jako Kierownik Budowy w regionie zachodnio-południowym na projektach dla Rockwool Cigacie, a od 2015 roku jako Dyrektor Produkcji, zarządzając i wspierając pracę kierowników budowy w regionie zachodniopomorskim. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek, Mai i Michaliny. Miłośnik muzyki, motocykli i turystyki rowerowej.

Maciej Rosiński

Maciej Rosiński

Prokurent.
Dyrektor Działu Ofertowania i Przygotowania Inwestycji.

Maciej Rosiński ur. w 1989 r. Absolwent Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz studiów Executive MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. W latach 2011-2014 zatrudniony w firmie PB Calbud Sp. z o.o. na stanowisku Inżyniera Budowy przy realizacji budynków wielorodzinnych i przemysłowych. W 2014 roku dołączył do zespołu Prime Construction jako Kierownik Budowy, a od 2017 roku pełni funkcję Kierownika Projektu (Project Manager) przy realizacji największych projektów produkcyjnych, magazynowych, przemysłowych i handlowych. Prywatnie mąż i ojciec. Miłośnik sportu, muzyki i ogrodnictwa.

+48 91 422 0 885