Praca w Prime Construction

Kierownik Robót Budowlanych

Miejsce pracy: Szczecin i okolice

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie robót budowlanych pod kątem zgodności z dokumentacją techniczną, prawem budowlanym, obowiązującymi przepisami oraz wymogami kontraktu (jakość, terminowość, budżet, BHP/ochrona środowiska)

  • Koordynowanie prac budowlanych, w tym udział w odbiorach prac i rozliczeń podwykonawców

  • Udział w weryfikacji rozwiązań materiałowych związanych z realizacją robót budowlanych

  • Sporządzanie raportów, zestawień, przedmiarów i obmiarów robót oraz wykonywanie analiz

  • Współpraca z Inwestorem, projektantami i podwykonawcami

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze przygotowania i realizacji robót budowlanych

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek – budownictwo)

  • Znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych

  • Dobra znajomość MS Office (Excel)

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych związanych z realizowanymi budowami

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej

Oferujemy:

  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B na stabilnych i przejrzystych warunkach finansowych

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia, umiejętności i wiedzy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania

  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon i laptop

  • Wdrożenie do pracy oraz wsparcie ze strony Twojego opiekuna i zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Pracę w doświadczonym zespole ekspertów branży budowlanej

  • Udział w prestiżowych projektach budowlanych

  • Do 5000 PLN za polecenie Specjalisty do któregokolwiek z naszych projektów

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed dla Ciebie i członków Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową MultiSport

+48 91 422 0 885