Praca w Prime Construction

Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Szczecin / Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie podległym projektem budowlanym zgodnie z warunkami kontraktu

  • Odpowiedzialność za zakres, budżet, harmonogram, jakość oraz dyscyplinę finansową realizowanego projektu

  • Wybór podwykonawców oraz negocjacje z dostawcami

  • Opracowywanie niezbędnych dla realizacji projektu dokumentów i procedur oraz ich aktualizacja

  • Ocena stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich

  • Reprezentowanie firmy przed Inwestorem, podwykonawcami, dostawcami oraz instytucjami zewnętrznymi

  • Raportowanie wyników projektu oraz optymalizacja procesów jego realizacji

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników oraz współpraca ze stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjny

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy realizacji projektów budowlanych min. 3 lata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i procesu inwestycyjnego

  • Ugruntowana wiedza z zakresu zarządzania finansami i kontroli kosztów

  • Bardzo dobre zdolności zarządzania zespołem projektowym: planowanie, organizowanie zasobów, zarządzanie ryzykiem oraz kontrola postępów

  • Doświadczenie w kontaktach z Inwestorem i prowadzeniu negocjacji handlowych

  • Wysokie kompetencje menedżerskie (zorientowanie na cel, budowanie pozytywnych relacji, efektywna komunikacja, motywowanie, asertywność, delegowanie zdań)

  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość programów AutoCad oraz pakietu MS Office (Excel, Word)

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych związanych z realizowanymi budowami

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno–budowlanej oraz przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

  • Znajomość programu MS Project

Oferujemy:

  • Udział w prestiżowych projektach budowlanych w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim i okolicach

  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B na stabilnych i przejrzystych warunkach finansowych

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia, umiejętności i wiedzy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon i laptop, samochód służbowy

  • Wdrożenie do pracy oraz wsparcie ze strony Twojego opiekuna i zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Pracę w doświadczonym zespole ekspertów branży budowlanej

  • Do 5000 PLN za polecenie Specjalisty do któregokolwiek z naszych projektów

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed dla Ciebie i członków Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową MultiSport

+48 91 422 0 885