Praca w Prime Construction

Kierownik / Inżynier Robót (Budowlanych, Elektrycznych, Sanitarnych)

Miejsce pracy: Szczecin / Gorzów Wielkopolski / Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie robót branżowych pod kątem zgodności z dokumentacją techniczną, prawem budowlanym, obowiązującymi przepisami oraz wymogami kontraktu (jakość, terminowość, budżet, BHP/ochrona środowiska)

  • Koordynowanie i nadzór nad pracami branżowym , w tym udział w odbiorach prac i rozliczeń

  • Udział w weryfikacji rozwiązań projektowych i materiałowych związanych z realizacją robót

  • Sporządzanie raportów, zestawień, przedmiarów i obmiarów robót oraz wykonywanie analiz

  • Współpraca z Inwestorem, projektantami i podwykonawcami

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdów służbowych związanych z realizowanymi budowami oraz prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze przygotowania i nadzoru nad realizacjami robót branżowych min. 2 lata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Uprawnienia branżowe (dla stanowisk kierowniczych)

  • Znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych

  • Dobra znajomość MS Office: Excel i AutoCad

  • Zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań

Mile widziane doświadczenie:

  • przy realizacji projektów w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

  • w pracy w wieloosobowych zespołach realizacyjnych

Oferujemy:

  • Udział w prestiżowych projektach budowlanych w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim lub Szczecinie, a także w okolicach

  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B na stabilnych i przejrzystych warunkach finansowych

  • Stabilne zatrudnienie wynikające z wieloletnich planów inwestycyjnych

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia, umiejętności i wiedzy

  • Wsparcie w okresie wyjazdu służbowego (mieszkanie, samochód służbowy)

  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon i laptop

  • Wdrożenie do pracy oraz wsparcie ze strony Twojego opiekuna i zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Pracę w doświadczonym zespole ekspertów branży budowlanej

  • Do 5000 PLN za polecenie Specjalisty do któregokolwiek z naszych projektów

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed dla Ciebie i członków Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową MultiSport

+48 91 422 0 885